Rihanna evini satışa çıkarıyor


Dünyanın en çok kazanan şarkıcılarından biri olan Rihanna, Los Angeles’taki lüks teraslı çatı katı dairesini satıyor.

Dairenin ilk sahibi geçen yıl ekim ayında hayatını kaybeden ‘Friends’ dizisi yıldızı Matthew Perry’ydi. Daireyi, daha sonra iş insanı Nick Molnar; 2021’de ise Rihanna, ondan satın aldı.

Rihanna, o teraslı çatı katını 25 milyon dolara satışa çıkardı.

36 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı Rihanna’nın, başka ünlü isimlerin de ev sahibi olduğu binada bulunan dairesi, 40’ıncı katın tamamını kapsıyor.

Nick Molnar ve sonraki sahibi Rihanna, Matthew Perry’nin dairede iç mimarlarla çalışarak gerçekleştirdiği kişiselleştirmelerinde anlamlı bir değişiklik yapmadı.

“EN PAHALI SATIŞ”

Nick Molnar, Los Angeles Times’ın “Güney California’nın 2015’ten bu yana en pahalı daire satışı” olarak adlandırdığı mülk için Matthew Perry’ye 21.6 milyon dolar ödemişti. Perry ise daireyi 2017’de 20 milyon dolara satın almıştı.

Dört yatak odası, sekiz banyo ve Los Angeles şehir merkezinden Pasifik Okyanusu’na kadar manzaraya sahip dört terası olan 854 metrekarelik dairenin bulunduğu binada ayrıca devasa bir havuz, son teknolojiye sahip bir fitness alanı, sinema ve özel şarap mahzeni bulunuyor.

Evin iki yatak odası Los Angeles şehrinin 360 derecelik manzarasına sahip. Rihanna’nın sahibi olduğu çatı katının aylık aidatı 8 bin 814 dolar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x